naše akce

Zde najdete reporty z našich akcí včetně fotografií.


Filtrovat dle kategorie:


21.11.2020 - | Mrazivá krása na Ostrém

 Sobota a výlet do hor k sobě patří jako v velbloudovi hrby. Tu dnešní jsme vyrazili na Ostrý. Bylo nádherné počasí, mrazivo, sluečno a výhledy až na Fatry a Tary.  
více informací

31.10.2020 - | Mlha na Čantoryji

 Ani dnes jsme nzaháleli a pracovali na kondici. Cílem dnešního výšlapu byla Velká Čantoryje ve Slezských Beskydech na česko-polské hranici. Opět se jednalo o rychlovýšlap, jinými slovy za hodinku jsme byli z Nýdku u chaty na Čantoryji. Kluci jsou vyšlap od výšlapu lepší a zdatnější.


 
více informací

31.10.2020 - | Halloweenské tvoření

 Poslední říjnový den jsme si tradičně vytvořili pár ozdob a ozdobili jednoho chlapce...
 
více informací

30.10.2020 - | Rychlovka na Ondřejníku

 Páteční odpoledne jsme se rozhodli netrávit v domově, nýbrž v přírodě. Vyrazili jsme tedy na rychlovýšlap do Frýdlantu nad Ostravicí, ze kterého jsme doslova vyběhli na Ondřejník. Pár kapek nás nemohlo rozhodit a po necelých dvou hodinách jsme jeli zpět. Práce na zvyšování fyzické kondice nám jde pěkně od ruky a na klucích je vidět značný posun a zlepšení.  

 
více informací

25.10.2020 - | Nedělní vaření

 Jako každou neděli, tak i tuto jsme si vařili sami. Dnešním zpestřením bylo pečení štrůdlů.
 
více informací

24.10.2020 - | Upršený Javorový

 I když od rána pršelo, nám to nevadilo. Nejsme přeci z cukru. Ihned po snídani jsme vyrazili do třinecké Tyry a odtud po silnici na Javorový. Počasí nám vyloženě nepřálo, ale to nás nemohlo zastavit a po hodince svižné chůze jsme stanuli pod vysílačem u chaty na Javorovém. Vydatně jsme posvačili a vydali se zpět. Cestou zpět přestalo pršet a po návratu do domova již krásně svítilo sluníčko.
 
více informací

10.10.2020 - | Výšlap na Velký javorník

 Výšlap na Velký Javorník jsme začali v malebném Frenštátě pod Radhoštěm a poklidným tempem jsme přes místní část Horečky pod Velký Javorník. Závěrečný výšlap na tento kopec je vcelku výživný a proto prověřil fyzickou kondici chlapců. Zatímco u jedněch je na vysoké úrovni, u jiných je velmi chabá. Máme na čem pracovat. Cestu zpět jsme zvolili jinudy, ovšem došli jsme přesně zpět na stejné místo ve Frenštátě. Počasí nám přálo, takže celý výlet se opravdu vyvedl.


 


 
 
více informací

19.9.2020 - | Výplaz na Lysou

 Dnešní krásnou sobotu jsme vyrazili na nejvyšší horu našich milovaných Beskyd. Cesta na Lysou byla skvělá, i když to našim chlapcům tentokráte trvalo o něco déle. Vyrazili jsme z Krásné, jednou z nejhezčích cest na královnu Beskyd. Na vrcholu jsme si dali výbornou polévku a stejnou cestou jsme se vydali zpět k autu. 


 
více informací

12.9.2020 - | Výšlap na Slavíč

Soboty se v našem domově tradičně nesou ve znamení výšlapu na hory. Dnešním cílkem se stal Slavíč. Vyšlápli jsme z Morávky, do které jsme se taky vrátili. Počasí přálo, takže jsme svižně a vesele za hodinku došli k chatě. Cestou jsme potkávali spoustu houbařů a oceňovali jejich úlovky. Zpět jsme zvolili jinou trasu, což je vždycky ideální. Opět krásný výlet a žádoucí pobyt na čerstvém vzduchu, což je v této době navýsost důležité. 
 
více informací

27.7.2020 - 31.7.2020 | Turistika v okolí Kolnovic

 Náš letošní druhý prázdninový pobyt se odehrál v Kolnovicích v podhůří Jeseníků. Turistika, cyklistika, koupání, sběr lesních plodů a ta správná prázdninová pohoda nás provázela celým slunečným týdnem na konci července.

 
více informací

6.7.2020 - 10.7.2020 | Vodácko poznávací pobyt Plumlov

Letošní první prázdninový pobyt jsme prožili v blízkosti plumlovské přehrady v kempu v Mostkovicích nedaleko Prostějova. Vše klaplo na výbornou od ubytování v hezkém kempu, přes koupání a jízdu na raftu po přehradě, až po návštěvu olomoucké ZOO a pohádkového zámku Bouzov.více informací

2.7.2020 - | Vyšlap k Radegastovi

Zprvu se zdálo, že se k nám počasí nakloní zády, ale zariskovali jsme a vyrazili. Byl to vynikající nápad. Pěší výšlap po Knížecí cestě je veliká pohodička, návštěva pohanského boha Radegasta povinností a závěrečný sjezd na koloběžkách do údolí za odměnu...


více informací

28.6.2020 - | Pohoda na Morávce

Krásný slunečný den jsme se rozhodli strávit na známých místech u řeky Morávky ve Vyšních Lhotách. Po pás v řece jsme stavěli hráz, vařili na ohni a celkově se měli moc hezky.více informací

13.6.2020 - | Návštěva golfového resortu v Ropice

Dnes jsme se vydali na exkurzi do golfového resortu v Ropici u Třince. Poznali jsme krásy této velmi zajímavé hry, zblízka si prohlédli golfové hřiště i jeho zákoutí a dozvěděli se spoustu nových informací.  Jelikož bylo veliké horko, tak jsme se cestou zpátky osvěžili ve splavu řeky Stonávky.

více informací

16.5.2020 - | Výšlap na Ostrý

Dnes jsme se vydali na krátkou túru na horu Ostrý poblíž Třince. Počasí nám přálo, takže se nám výšlap nadmíru vyvedl. Cestou jsme hráli nejrůznější hry, nahoře vydatně posvačili a cesta zpět utekla jako voda.

více informací

21.5.2019 - | Etiketa pro každý den

Tanec přináší společně všechny radosti, které nám daruje sám život. Tancování posiluje ducha, držení těla, zvyšuje pocit sebevědomí a pomáhá proti stresu.

V tomto tanečním kurzu se naši chlapci naučili jak společenským tancům, tak společenskému chování.

více informací

< <     1/2021     > >
NePoÚtStČtSo
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31